Movens Cream 100 ml

730,00 den

Mënyra e përdorimit: Vendosni kremin në vendin e lënduar dhe masazhojeni zonën butësisht dhe pa presion me lëvizje rrethore.
Pasi kremi të jetë zhytur në lëkurë, lani duart mirë. Kremi përdoret 1-2 herë në ditë ose sipas nevojës.

2 in stock

SKU: DRVT-11 Category: Tags: , , ,

Description

Ndryshe nga pilulat dhe kremrat e zakonshëm të dhimbjes që maskojnë vetëm dhimbjen, kremi Movens synon shkakun kryesor të dhimbjes, inflamacionin. Kremi Movens ka një efekt të dobishëm në disa mënyra:
Vepron menjëherë dhe dhimbja zhduket për disa minuta
Redukton lidhjen e tendinave, muskujve, ligamenteve dhe nervave
Përshpejton qarkullimin dhe zvogëlon ënjtjen
Qetëson nervat dhe relakson muskujt në mënyrë që të flini më të qetë
Rigjeneron indet dhe kërcet e dëmtuara.
Kremi Movens qetëson, lehtëson dhe relakson, dhe dhimbjet e shpinës, gjurit ose krahëve do të zhduken.

Brand

ДР.Витон

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Movens Cream 100 ml”