ALLGA SAN ARNIKA GEL

270,00 den

Mënyra e përdorimit: Aplikoni disa herë në ditë në njollat e lënduara dhe masazhoni butësisht.

1 in stock

SKU: DRTHSS-16 Category:

Description

Xhel Allga San arnica depërton thellë në lëkurë zvogëlon tensionin dhe dhimbjen. Përdoret për kontuzion, lëndime të forta, ndrydhje dhe ndrydhje. Ndihmon me dëmtimet e muskujve, tendinave dhe nyjeve. Zvogëlon ënjtjen dhe ftoh njollat e lënduara. Shtë i përshtatshëm për masazh sportiv të muskujve dhe nyjeve të ngurtë. Përthithet shpejt dhe nuk e yndyros lëkurën.

Brand

Др.Тајс

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ALLGA SAN ARNIKA GEL”