ALLGA SAN MOBIL GEL INTENSIVE

320,00 den

Si të përdorni: Pas një dite të vështirë pune ose sporti, ajo aplikohet dhe fërkohet lehtë në zonat e prekura të këmbëve, krahëve, shpinës dhe shpatullave. Përthithet shpejt dhe nuk është yndyrë.

2 in stock

SKU: DRTHSS-7 Category:

Description

Xhel masazh intensiv
Kozmetikë speciale për nyjet dhe muskujt, veçanërisht e rekomanduar për atletët dhe njerëzit që bëjnë një jetë aktive. Një produkt i plotë për kujdesin e përditshëm pas stërvitjes së rëndë, dhe gjithashtu ndihmon për lëvizshmëri më të mirë gjatë ngurtësisë së shpinës. Përmban vaj esencial origjinal të algës së pishës malore, ekstrakt të calendula dhe panthenol, vaj esencial të rozmarinës dhe sherebelës, ekstrakt të arnikës dhe kamfurit.
një formulë unike e rigjenerimit të plotë për lëkurën, nyjet, kockat dhe muskujt falë përqendrimeve të larta të ekstraktit të kalendulës, vajit esencial të algave aloe vera, ekstraktit të arnikës dhe allantoinës
formulim xhel që ftohet menjëherë pas aplikimit (mentol), por së dyti nxehet fort falë përbërësve që stimulojnë në mënyrë efektive rritjen e qarkullimit (algat e pishës së malit, kamfuri, rozmarina, sherebela)
shpejt dhe në mënyrë efektive kundër dhimbjes: pisha e malit të merlucit dhe algave në sinergji, në mënyrë efektive dhe natyrore neutralizojnë hormonet në inde, si dhe shkaqe të tjera të inflamacionit dhe dhimbjes
miqësore me lëkurën me shtimin e panthenolit dhe allantoinës

Brand

Др.Тајс

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ALLGA SAN MOBIL GEL INTENSIVE”