ALLGA SAN ACUT GENU 50 ml

295,00 den

Si të përdorni: Aplikoni vajin në gjurin e ngarkuar dhe masazhojeni mirë.

3 in stock

SKU: DRTHSS-2 Category:

Description

Përgatitja natyrale për masazhin e gjurit me efekt ngrohjeje. Përshpejton qarkullimin dhe eliminon ndërmjetësuesit inflamatorë, ushqen dhe relakson gjunjët stresues përmes një masazhi të dobishëm. Gjithashtu, me efektin e tij të butë të ngrohjes, ai relakson muskujt dhe lëviz nyjet e ngurta. Në të njëjtën kohë ushqen lëkurën dhe jep një lehtësim të këndshëm.

Brand

Др.Тајс

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ALLGA SAN ACUT GENU 50 ml”