DASA Syrup 150 ml

210,00 den

Out of stock

SKU: ESSNS-8 Category: Tag:

Description

Shurupi Expulmo Dasa përmban ekstrakt të gjetheve të gjembave, një bimë që përdoret tradicionalisht për të ndihmuar me dhimbjet e fytit, kollën akute dhe kronike dhe bronkitin. Mjalti dhe anise kanë një efekt të dobishëm në inflamacionin e mukozave të gojës, fytit dhe organeve të frymëmarrjes, gjë që plotëson efektin terapeutik të shurupit.

Brand

Есенса

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “DASA Syrup 150 ml”