HERBION JAGLIKA Syrup 150 ml

230,00 den

Të rriturit dhe fëmijët mbi 12 vjeç: 1 lugë çaji 4 herë në ditë.
Fëmijët e moshës 4 deri në 12 vjeç: 1 lugë çaji 3 herë në ditë.
Fëmijët nën 4 vjeç: nuk rekomandohet.

22 in stock

SKU: KRKA-12 Category: Tags: , , , , ,

Description

Shurupi i agrumit rekomandohet për ekspektorat në kollën produktive në sëmundjet e sipërme të frymëmarrjes të shoqëruara me kollë. Shurupi aguliçe Herbion ka një përbërje komplekse: ekstrakt rrënjë aguliçe, ekstrakt barishte trumze.
Shurupi i aguliçes Herbion ka shije si trumza. Rekomandohet të pini shumë çaj dhe pije të tjera të nxehta gjatë marrjes së shurupeve, por jo menjëherë pas përdorimit të tyre sepse ushqimi dhe pijet mund të përshpejtojnë eliminimin e barit nga mukozat e gojës dhe fytit.
Nëse simptomat përkeqësohen ose nuk përmirësohen pas 1 jave, konsultohuni me një mjek.

Brand

Крка

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “HERBION JAGLIKA Syrup 150 ml”