PROSPAN Effervescent x 10

375,00 den

1 in stock

SKU: ENGLHRD-12 Category: Tags: ,

Description

Prospan Acute Effervescent Tableta ndihmon në lehtësimin e kollitjes. Është një agjent mukolitik dhe spazmolitik i cili përmban si përbërës aktiv ekstraktin e gjetheve të dredhkës së tharë. Është pa alkool, pa sheqer dhe pa ngjyrues.

Ajo funksionon duke rralluar dhe thyer mukozën e gjoksit, e cila pastron rrugët tuaja të frymëmarrjes për të lehtësuar frymëmarrjen. Ai gjithashtu ndihmon në relaksimin e muskujve të rrugëve të frymëmarrjes dhe hapjen e rrugëve të frymëmarrjes për të lehtësuar simptomat e frymëmarrjes që lidhen me kollën e gjoksit për shkak të një ftohjeje.

Brand

Енгелхард

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “PROSPAN Effervescent x 10”