ISLA MINT Lozenges x 30

240,00 den

2 in stock

SKU: ENGLHRD-7 Category: Tags: , ,

Description

Pastillat Isla-Mint janë një ilaç bimor i destinuar për përdorim në fyt të lënduar, të irrituar, kollë të thatë, irrituese dhe ngjirurit e zërit. Përbërësit aktivë të përfshirë në ekstrakt mbulojnë mukozën e fytit dhe faringut. Kjo e mbron atë nga infeksionet e jashtme dhe acarimet për arsye të ndryshme, qetëson kollën e thatë, irrituese dhe inflamacionin e rrugëve të sipërme të frymëmarrjes.

Brand

Енгелхард

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ISLA MINT Lozenges x 30”