GINKO OMEGA + B-compleks Capsules x 30

350,00 den

Rekomandohet:
– Me qarkullim të dobësuar periferik dhe qendror, zvogëlon ndjenjën e të ftohtit dhe eliminon ngërçet në këmbë dhe krahë.
– Me kujtesë dhe përqendrim të dëmtuar, dhimbje koke, migrenë.
– Kaj tringëllimë në veshët dhe marramendje.

4 in stock

Description

Për qarkullim dhe memorie më të mirë.

Ekstrakti i gjetheve të xhinko kontribuon në ruajtjen e qarkullimit normal dhe kujtesës. DHA kontribuon në ruajtjen e funksionit normal të trurit. Acidi pantotenik kontribuon në performancën normale mendore. Pas përdorimit të rregullt për 2 muaj, bëni një pushim prej një muaji.
Nuk rekomandohet për gratë shtatzëna, nënat me gji, personat me çrregullime të koagulimit, si dhe personat me epilepsi.

Këshilla për përdorimin e përbërësve

1 kapsulë në ditë. Pasi ta keni marrë rregullisht për dy muaj, bëni një pushim prej një muaji.

Brand

Диетфарм

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “GINKO OMEGA + B-compleks Capsules x 30”