BLOKMAX Forte Tablets x 10

165,00 den

Kuti kartoni me 10 tableta (1 flluskë).

82 in stock

SKU: ALKA-27 Category: Tags: , , ,

Description

Një tabletë BlockMAX Forte përmban 400 mg ibuprofen. Tek njerëzit, ibuprofeni zvogëlon dhimbjen inflamatore, ënjtjen dhe ethet. Tabletat BlockMAX përdoren në:
dhimbje koke, dhimbje shpine, dhimbje menstruale, dhimbje dhëmbi, nevralgji, dhimbje reumatoid, dhimbje muskulore, migrenë, simptoma të ftohjes,
ethe dhe dhimbje të shkaktuara nga forma më të lehta të artritit.

Brand

Алкалоид

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “BLOKMAX Forte Tablets x 10”