Osteoflex Plus Tablets x 30

1,310,00 den

Tabletat Osteoflex® Plus janë një kombinim unik i glukozaminës, sulfatit të kondroitinit dhe acidit hialuronik me cilësi të lartë, i cili siguron veprim të zgjatur. Formulimi plotësohet me vitaminë C e cila mbështet formimin normal të kolagjenit dhe manganit i cili lejon funksionimin normal të indit lidhor. I përshtatshëm për burra dhe gra të të gjitha moshave.

2 in stock

SKU: HAID-46 Category:

Description

Të rriturit dhe fëmijët mbi 14 vjeç, 1 tabletë në ditë me vaktin kryesor. Mos e tejkaloni lejimin e rekomanduar ditor nëse nuk këshillohet nga një profesionist i kualifikuar.

Brand

Хеалтх Еид

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Osteoflex Plus Tablets x 30”