ALLGA SAN MOBIL CREAM 50 ml

280,00 den

Si të përdorni: Sipas nevojës në zonat e prekura.

2 in stock

SKU: DRTHSS-6 Category:

Description

Krem ngrohës rigjenerues kundër inflamacionit dhe dhimbjes
Kozmetikë speciale për lëvizshmëri më të mirë dhe lehtësim të dhimbjeve. Kremi është i destinuar për pacientët me artrit reumatoid dhe lloje të tjera të inflamacionit të kyçeve dhe për të gjithë ata që vuajnë nga dhimbje kronike jo specifike të kyçeve dhe muskujve. Përmban vaj esencial origjinal të algave të pishës malore, ekstrakt spec djegës, vaj ricini, rozmarinë, jojoba, luledielli, ekstrakt calendula, arnica dhe kamfor. Ka një bazë të pasur krem ushqyese të bazuar në vaj jojoba, glicerinë, vaj luledielli (një burim natyral i vitaminës E) dhe vaj ricini, me shtimin e panthenolit (provitamin B5), vitaminës E dhe allantoinës.
Ekstrakt Gavez për stimulimin intensiv të rigjenerimit dhe riparimit të indeve të buta lidhëse, lëkurës, nyjeve dhe eshtrave me lehtësim shtesë të dhimbjes
ka një efekt të dobishëm në zvogëlimin e dhimbjes dhe inflamacionit dhe nxit qarkullimin falë përbërësve të dobishëm si vaji esencial i algave të pishës malore, kamfuri dhe rozmarina
Ngroh intensivisht lëkurën duke stimuluar termoreceptorët me ekstrakt të specit djegës (kapsaicin) duke çuar në rritjen e gjakderdhjes së lëkurës

Brand

Др.Тајс

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ALLGA SAN MOBIL CREAM 50 ml”