TOPARTROZ Sachets x 30

510,00 den

Dozimi: 1 qese në ditë 30 minuta para vaktit. I përshtatshëm për persona mbi 12 vjeç.

1 in stock

SKU: FRTX-17 Category:

Description

Falë përmbajtjes optimale të glukozaminës (Topartrosis) produkti Topartrosis:

• kontribuojnë në lehtësimin e dhimbjes dhe reduktimin e inflamacionit në kyçe;
• të përmirësojë funksionin e skeletit dhe rezistencën e indit të kërcit;
• mbështet rigjenerimin dhe ndërtimin e kërcit artikular;
• ngadalësojnë degjenerimin e indit të kërcit;
• kanë tolerancë të shkëlqyer dhe mungesë efektesh anësore;

Produkti Topartros përthithet shumë shpejt në traktin gastrointestinal për shkak të metodës së marrjes (pije e tretshme) dhe depërton lehtësisht në kërcin artikular.

Çantat Topartros kanë përparësi ndaj konkurrencës në treg:

– Kanë një përdorim të thjeshtë – një dozë të vetme ditore dhe një shije të këndshme;
– Përthithen shumë shpejt nga trupi;
– Kanë një efekt afatgjatë;
– Nuk përmbajnë sheqer dhe janë të përshtatshme për diabetikët;
– Ata kanë çmimin më të mirë.

Topartroz rekomandohet edhe për parandalimin e sportistëve dhe personave që bëjnë punë të rënda fizike.

Brand

Фортекс

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TOPARTROZ Sachets x 30”