LIVSANE Vitamin C 1000 Effervescent x 20

165,00 den

1 in stock

SKU: LVSN-11 Category:

Description

Mënyra e përdorimit: Tretni një tabletë të ndezur në ditë në një gotë me ujë (200 ml) dhe pini.

Brand

Ливсане

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “LIVSANE Vitamin C 1000 Effervescent x 20”