BLACK UP After Sun Milk 200 ml

320,00 den

6 in stock

Description

Përmban një kombinim të lëndëve të para me cilësi të lartë, vitaminë E, bisabolol dhe alantoinë, të cilat ushqejnë intensivisht lëkurën pas banjove të diellit, rikthen dhe rikthen elasticitetin e saj.

Prania e vitaminës E përmirëson hidratimin e lëkurës, gjë që është jashtëzakonisht e rëndësishme në verë. Gjithashtu, me veprimin e tij antioksidues, merr pjesë në neutralizimin e radikaleve të lira të dëmshme, të cilat mbron lëkurën nga plakja e parakohshme.

Bisabolol (përbërës i izoluar, aktiv i kamomilit) ka veti anti-inflamatore, i cili gjithashtu mbron lëkurën nga acarimi dhe skuqja.
De-panthenoli rregullon lagështinë e lëkurës dhe nuk e lejon atë të thahet.

Për lëkurë të butë dhe elastike.

I testuar dermatologjikisht.

Për të gjitha llojet e lëkurës, dhe është i përshtatshëm për kujdesin e përditshëm të lëkurës së thatë dhe të ndjeshme.

Mënyra e përdorimit: një sasi e madhe qumështi aplikohet në mënyrë të barabartë në lëkurë të thatë dhe të pastër pas marrjes së diellit. Nëse është e nevojshme, procedura mund të përsëritet.

Brand

Блекап

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “BLACK UP After Sun Milk 200 ml”