AQUA MARIS TALASTERAPY Sachets x 30

930,00 den

Personat me probleme me sinuset dhe alergjitë mund ta përsërisin procedurën disa herë në javë. Sportistëve dhe sportistëve rekreativë u rekomandohet shpëlarja e hundës para aktivitetit fizik dhe nëse frymëmarrja është e vështirë, sipas nevojës. Hidhni kri

1 in stock

SKU: JDRN-24 Category: Tags: , , ,

Description

Aqua Maris® Thalasso sus përdoret:

• në njerëzit me rinit akut dhe kronik ose sinusit dhe alergji,
• pas operacionit të hundës (në konsultim me mjekun),
• me qëllim të ruajtjes së higjienës së hundës dhe zgavrës së hundës, veçanërisht atletëve dhe rekrea

Brand

Јадран галенска лабораторија

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “AQUA MARIS TALASTERAPY Sachets x 30”