PROBIEN Capsules x 20

460,00 den

Dozimi: 1 kapsulë në ditë gjysmë ore para ngrënies.

Out of stock

SKU: FRTX-11 Category:

Description

Bilanci normal mikrobik i traktit gastrointestinal
tretje e duhur dhe efikase
flora e mirë gastrointestinale
mbështetje për sistemin imunitar
mbështesin trupin pas terapisë me antibiotikë

Brand

Фортекс

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “PROBIEN Capsules x 20”