Effecol Junior 3350 Sachets x 12

450,00 den

P USRDORIMI: për fëmijët mbi dy vjet 1-1,5 gr / kg peshë trupore 3 thasë në ditë, në 3-6 ditët e para, pastaj 1-2 thasë në ditë për të paktën dy muaj.

6 in stock

Description

Lipogel hidratues për thembra

• Llaksativ osmotik në trajtimin e kapsllëkut të rastit dhe kronik. Çlirimi nga kapsllëku në 24-48 orë. • Normalizon peristaltikën e zorrëve dhe i mëson ata të funksionojnë normalisht • Nuk shkakton feçe të dhimbshme, gazra, ngërçe. • I përshtatshëm për fëmijë, lehtësisht i tretshëm, pa erë dhe pa shije.

Brand

Епсилон Хеалтх

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Effecol Junior 3350 Sachets x 12”