-30% Off

Hartikol Capsules x 30

Original price was: 690,00 den.Current price is: 483,00 den.

Hartikol është një produkt natyral pa gluten, laktozë, OMGJ dhe konservantë dhe doza është vetëm 1 kapsulë në ditë.

3 in stock

Description

Hartikol është një kombinim unik për uljen dhe ruajtjen e niveleve normale të kolesterolit në gjak dhe triglicerideve. Harticol përmban ekstrakt të thatë të thartuar të orizit (10 mg monakolinë K) dhe ekstrakt gjethe artichoke të standardizuar në 5% cinnarizine.

Brand

ФармаС

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Hartikol Capsules x 30”