OMEGA-3 MULTIVIT Capsules x 30

860,00 den

1 kapsulë në ditë.

Out of stock

SKU: SWSSENRG-9 Category:

Description

Përmban një përqendrim të lartë të acideve yndyrore Omega-3 dhe 12 vitamina thelbësore. Ky kompleks është ideal për mirëmbajtjen e të gjithëve
funksionet dhe sistemet vitale të trupit.

EPA dhe DHA kontribuojnë në funksionimin normal të zemrës

DHA ndihmon në ruajtjen e funksionit normal të trurit

DHA ndihmon në ruajtjen e shikimit normal

Vitaminat C, B1 (tiaminë), B2 (riboflavin), B6, B12 dhe niacina kontribuojnë në metabolizmin normal të energjisë

Vitaminat A, C, D, B6 dhe B12 kontribuojnë në funksionimin normal të sistemit imunitar

Brand

Свис Енерџи

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “OMEGA-3 MULTIVIT Capsules x 30”