BIOKRILL AKTIV Capsules x 30

415,00 den

Shishe alumini me 30 kapsula xhelatine të buta.

3 in stock

Description

BioKrill Active është një shtesë dietike. Acidet yndyrore Omega 3 nga vaji i krahut ndihmojnë në rregullimin e niveleve të kolesterolit në gjak dhe kontribuojnë në funksionimin normal të zemrës dhe enëve të gjakut.

Brand

Алкалоид

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “BIOKRILL AKTIV Capsules x 30”