HeartMax Capsules x 60

1,360,00 den

HeartMax ™ është një formulë specifike që është e pasur me përbërës të tillë si kromi, CoQ10, acid alfa-lipoik, vaj peshku, omega 3, acide yndyrore EPA dhe DHA, vaj hudhre, likopen, L-karnitinë dhe L-taurinë, ekstrakt lëkure rrushi – bioflavonoide agrumesh resveratrol.

CoQ10 i njohur si ubiquinone luan një rol të rëndësishëm në aktivitetin mitokondriale të qelizave.

Acidet yndyrore Omega 3, EPA dhe DHA kanë veti që mbështesin shëndetin kardiovaskular.

1 in stock

SKU: HAID-27 Category:

Description

Njerëzit mbi 14 vjeç, një deri në dy kapsula çdo ditë me ushqim. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore nëse nuk këshillohet nga një profesionist i kualifikuar në mënyrë të përshtatshme.

Brand

Хеалтх Еид

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “HeartMax Capsules x 60”