LIVSANE Calcium Effervescent x 20

95,00 den

10 in stock

Description

Mënyra e përdorimit: Shkrijeni një tabletë të ndezur në një gotë me ujë (200 ml) dy herë në ditë dhe pini.

Brand

Ливсане

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “LIVSANE Calcium Effervescent x 20”