COLLAGEN FORTEX 11500 PLUS Sachets x 30

2,270,00 den

Dozimi: 1 qese në ditë. Derdhni përmbajtjen e qeskës në pjesë të vogla në rreth 150 ml lëng të ngrohtë – ujë, çaj ose qumësht, përzieni mirë derisa masa të tretet plotësisht dhe pijeni menjëherë.

Out of stock

SKU: FRTX-6 Category:

Description

Mbështet strukturën e nyjeve, mbështjellësve të kyçeve dhe tendinave.
Kontribuon në formimin normal të indit lidhës.
Ndihmon në formimin e kolagjenit për funksionimin normal të kockave, kërcit dhe lëkurës.
Kontribuon në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ.
Collagen Fortex 11 500 Plus është një kombinim inovativ për nyje, inde dhe kërc të shëndetshëm

Brand

Фортекс

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “COLLAGEN FORTEX 11500 PLUS Sachets x 30”