FORTINN Sachets x 30

1,740,00 den

Out of stock

SKU: INNVT-3 Category:

Description

FORTINN® rekomandohet për njerëzit me dhimbje kyçesh, degjenerim të kërcit, lëvizshmëri të dëmtuar të kyçeve, njerëzit që vuajnë nga obeziteti, njerëzit që ushtrojnë ose sportistët rekreativë, njerëzit që duan të ruajnë funksionin e kyçeve.

Është vërtetuar se rigjeneron kërcin e kyçeve
Ofron lëvizshmëri më të mirë të kyçeve
Redukton dhimbjen dhe nevojën për analgjezik
Redukton dhimbjet e kyçeve të shkaktuara nga mbipesha
Mban të shëndetshëm kërcin e kyçeve te atletët dhe atletët rekreativë
Përmirëson cilësinë e jetës
Aplikim i thjeshtë
Tolerueshmëri e shkëlqyer
Nuk ka efekte anësore

Përbërësit aktivë

FORTINN® është një suplement dietik që përmban peptide specifike bioaktive të kolagjenit që rrjedh nga kolagjeni i hidrolizuar i tipit I me origjinë gjedhi dhe ekstrakti i frutave të thata të acerolës. Stimulimi qelizor kontribuon në rigjenerimin e kërcit, si dhe në lëvizshmërinë dhe fleksibilitetin e kyçeve. Vitamina C kontribuon në formimin normal të kolagjenit për funksionimin normal të kërcit dhe kockave.

Dozimi dhe mënyra e përdorimit

Përzieni 1 qese në ditë në 200 ml lëng (ujë ose lëng frutash).

Brand

Инвента

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “FORTINN Sachets x 30”