EUCERIN Sun Face Anti-Age SPF 50+ 50 ML 87934

1,280,00 den

1 in stock

Description

Eucerin Photoaging Control Krem dielli me hije me SPF50 +, nuancë më e errët, për të gjitha llojet e lëkurës.

Qëllimi:

Mbrojtje shumë e lartë UVA/UVB – në përputhje me standardet e BE-së
Cilësi e lehtë
Jokomedogjene
Efekt mat afatgjatë
Pa erë
Provat klinike vërtetojnë tolerancën e lëkurës, edhe në lëkurë të ndjeshme

Inovacioni: Teknologjia ADVANCED SPECTRAL kombinon filtrat UVA/UVB për mbrojtje shumë të lartë UV dhe lycalcone A, i cili ndihmon në neutralizimin e radikaleve të lira nga UV dhe VEVS (drita e dukshme me energji të lartë).

Formula me acid hialuronik dhe pigmente minerale ndihmon në njëtrajtimin e lëkurës dhe zvogëlimin e shenjave të plakjes.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “EUCERIN Sun Face Anti-Age SPF 50+ 50 ML 87934”