HERBION ISLANDSKI LISAJ Syrup 150 ml

210,00 den

13 in stock

SKU: KRKA-14 Category: Tags: , , , , ,

Description

Shurupi Herbion i likenit Islandez rekomandohet për qetësimin e kollës së thatë dhe irrituese, ngjirjes së zërit dhe dhimbjes së fytit, për të rriturit dhe fëmijët mbi 1 vit, me një shije të këndshme, pa sheqer.

Brand

Крка

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “HERBION ISLANDSKI LISAJ Syrup 150 ml”