EUCERIN SENSITIVE PROTECT SPF 50+ Fluid 50 ML 63840

1,180,00 den

1 in stock

Description

Gjatë verës, është e nevojshme të mbroni lëkurën nga efektet e rrezeve të forta të diellit dhe radikalëve të lirë. Për kujdesin e lëkurës normale dhe të kombinuar, si dhe për lëkurën e ndjeshme, Eucerin®SENSITIVE PROTECT Matifying krem-lëng fytyrës për mbrojtje nga dielli, për lëkurë normale dhe të kombinuar, me SPF 50+ siguron mbrojtje shumë të lartë UV.

Jep një efekt mat në lëkurë
Ndihmon në mbrojtjen e lëkurës nga dëmtimet e shkaktuara nga dielli
Produkti është në formën e një krem-lëngu jashtëzakonisht të lehtë, me një teksturë jo të yndyrshme
Është i testuar oftalmologjikisht dhe është i përshtatshëm për zonën e ndjeshme rreth syve
I papërshkueshëm nga uji, pa erë

Brand

Еуцерин

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “EUCERIN SENSITIVE PROTECT SPF 50+ Fluid 50 ML 63840”