EUCERIN Q10 Anti-Wrinkle Night Cream 50 ML 63416

1,320,00 den

1 in stock

Description

Krem nate Q10 Active kundër rrudhave

Kremi për fytyrën e natës ka një formulë ushqyese kundër rrudhave, për lëkurë të ndjeshme me shenja plakjeje.

Ai përmban një kombinim unik të koenzimës Q10 e cila gjendet në lëkurë dhe furnizon qelizat me energji, duke i mbrojtur ato nga dëmtimet e shkaktuara nga radikalet e lira. Ndihmon në rigjenerimin e qelizave të lëkurës gjatë natës.

Me përdorim të rregullt, lëkura duket më e lëmuar dhe më e fortë.

Nuk shtohen parabene dhe ngjyra artificiale, gjë që siguron tolerancë të mirë të lëkurës.

Brand

Еуцерин

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “EUCERIN Q10 Anti-Wrinkle Night Cream 50 ML 63416”