ALOE VERA GEL ARGAN 200 ml

340,00 den

Ka një efekt qetësues, ushqyes, hidratues dhe elastik në lëkurën e thatë dhe të dëmtuar. Kundër plakjes

Out of stock

SKU: ESI-20 Category: Tags: , , ,

Description

Ka një efekt qetësues, ushqyes, hidratues dhe elastik në lëkurën e thatë dhe të dëmtuar. Kundër plakjes

Brand

Еси

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ALOE VERA GEL ARGAN 200 ml”