Movens Tablets x 24

595,00 den

Doza e rekomanduar: Merrni 1 tabletë çdo ditë si produkt dietik

2 in stock

SKU: DRVT-12 Category: Tags: , , ,

Description

Redukton dhimbjen dhe ngurtësinë dhe ënjtjen në nyje
Lehtëson lëvizjen
Ndihmon me artritin reumatoid dhe artrozën dhe zvogëlon dhimbjen dhe zvogëlon kohëzgjatjen e sëmundjes
Rrit elasticitetin e nyjeve, tendoneve dhe ligamenteve
Lubrifikon, rigjeneron dhe rigjeneron nyjet dhe kërcet
Redukton inflamacionin në nyje
Mbron nyjet nga lëndimet

Brand

Др.Витон

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Movens Tablets x 24”