ZMAJAC Syrup 150 ml

215,00 den

1 in stock

SKU: ESSNS-49 Category: Tag:

Description

Expulmo Dragon Shurup përmban ekstrakt të rrënjës së pagurit të hidhur i cili ndihmon në kollën në kollë produktive. Ekstrakti i rrënjës së rodheve dhe tinktura e trumzës kanë një efekt të dobishëm në sekretimin e mukusit nga bronket dhe ndihmojnë në hollimin e sekretimit të trashë. Efektiviteti i shurupit Expulmo Zmajac rritet falë vitaminës C, që rrjedh nga fruti i trëndafilit, i cili forcon mbrojtjen e trupit.

Ai përmban mjaltë dhe një aromë të këndshme menteje.

Brand

Есенса

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ZMAJAC Syrup 150 ml”