VISIOVIT Capsules x 30

820,00 den

1 kapsulë në ditë.

1 in stock

SKU: SWSSENRG-15 Category:

Description

Luteinë + Ekstrakt boronicë + Zeaksantinë + AE + Zn

Kompleks i vitaminave, mineraleve dhe karotenoideve për të përmirësuar shikimin

Ka një efekt antioksidant dhe mbron indet e syve nga radikalet e lira

Përmban luteinë, zeaksantinë, vitamina dhe minerale për të mbrojtur sytë nga faktorët e pafavorshëm mjedisor

Vitamina A dhe zinku ndihmojnë në ruajtjen e shikimit normal

Vitamina E ndihmon në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ

Brand

Свис Енерџи

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “VISIOVIT Capsules x 30”