Haemovit Plus Capsules x 30

995,00 den

Haemovit plus janë kapsula që janë formuluar posaçërisht për të siguruar të gjitha substancat e nevojshme për të ruajtur nivelet normale të hekurit dhe hemoglobinës në gjak, si dhe qelizat e shëndetshme të gjakut, dhe gjithashtu përmirëson imunitetin. Personat që vuajnë nga anemia nga mungesa e hekurit, gratë me gjakderdhje të madhe menstruale, personat me hemorroide gjakderdhëse, gratë shtatzëna zgjedhin Haemovit plus.

4 in stock

SKU: HAID-25 Category:

Description

Një kapsulë çdo ditë me ushqim për të rriturit dhe fëmijët mbi 12 vjeç. Konsultohuni me mjekun ose farmacistin tuaj për rregullimin e dozës.

Brand

Хеалтх Еид

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Haemovit Plus Capsules x 30”