RECEPT INTENSIVE & BALANCING Shampoo 400 ml

280,00 den

1 in stock

SKU: ILRJ-6 Category: Tags: , ,

Description

SUBRINA RECEPT shampo kundër zbokthit për kokën e yndyrshme INTENSIVE & BALANCING përmban një kombinim të dy përbërësve aktivë kundër zbokthit – pirokton olamine, e cila në mënyrë efektive largon format më të këqija të zbokthit dhe parandalon rishfaqjen e

Brand

Илирија

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “RECEPT INTENSIVE & BALANCING Shampoo 400 ml”