TETESEPT BATH ORIENTAL 125 ml

400,00 den

“Përdorimi: Mbushni vaskën me ujë të nxehtë në 35-38 ° C dhe shtoni një sasi banje të barabartë me përmbajtjen e një tapës. Rekomandohet një banjë prej 10 deri në 20 minuta. E përshtatshme për përdorim të përditshëm. Shënim: Shmangni kontaktin e drejtpërdrejtë me banja me sipërfaqe të ndjeshme “Shpëlajeni vaskën plotësisht me ujë të ngrohtë për të hequr mbetjet e produktit. Paralajmërim: Mbajeni larg fëmijëve.”

1 in stock

SKU: TETES-22 Category: Tags: , , ,

Description

Përjetoni ritualin e larjes tradicionale orientale. Bimë aromatike + Fig + vaj Argan. Për 12 banja. Formula unike e Tetesept Oriental dush përbëhet nga vajra thelbësorë natyralë të bimëve aromatike dhe vajrave ushqyes të arganit dhe vajit të ullirit. Banjë vajore me liposome të çmuara siguron kujdes të plotë për lëkurën dhe ju lë të ndjeheni të butë Zbuloni lëkurën e rinovuar me kënaqësinë më të madhe! Lulëzimi i trupit para larjes stimulon gjithashtu qarkullimin dhe rrit efektin ushqyes të banjës. “Testuar dermatologjikisht. Ushqen dhe ushqen lëkurën falë liposomeve. Asnjë parafinë , vajra silikoni dhe minerale. I përshtatshëm për veganët. “

Brand

Тетесепт

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TETESEPT BATH ORIENTAL 125 ml”