SUBRINA KOPRIVA Shampoo 230 ml

130,00 den

Out of stock

SKU: ILRJ-5 Category: Tags: , ,

Description

Shampo e hithrës me ekstrakt natyral të hithrës redukton rënien e flokëve dhe nxit rritjen e flokëve.
Është i përshtatshëm për larjen e shpeshtë të të gjitha llojeve të flokëve.

Brand

Илирија

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SUBRINA KOPRIVA Shampoo 230 ml”