RECEPT CLEAN & FRESH Shampoo 400 ml

280,00 den

Out of stock

SKU: ILRJ-11 Category: Tags: , ,

Description

Shampo SUBRINA RECEPT CLEAN & FRESH kundër flokëve të yndyrshëm është një shampo e butë që pastron tërësisht flokët dhe lëkurën e kokës, por gjithsesi i ushqen flokët. Ekstrakti i sherebelës rregullon sekretimin e sebumit i cili i bën flokët të yndyrshëm,

Brand

Илирија

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “RECEPT CLEAN & FRESH Shampoo 400 ml”