ARGAN HAIR MASK REPAIR 250 ml

270,00 den

1 in stock

SKU: ILRJ-3 Category: Tags: , ,

Description

Maska Precious Argan Repair u jep flokëve tuaj luksin e kujdesit ushqyes dhe rigjenerues. Me vaj të vlefshëm natyral të arganit në një kombinim të jashtëzakonshëm me peptide, aminoacide dhe hidratues të shkëlqyeshëm, ai ushqen gjerësisht flokët e dëmtuar

Brand

Илирија

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ARGAN HAIR MASK REPAIR 250 ml”