OLIO VITA BALM 10 ml

360,00 den

OlioVita është një balsam rigjenerues me ekstrakt të Hippophae, ekstrakt centella asiatica, acid hialuronik dhe aloe vera. Ushqen, rigjeneron dhe forcon buzët e acaruara dhe të thata, si dhe hundën e irrituar.

Hidraton, nxit rigjenerimin dhe mbrojtjen e buzëve dhe hundës. Gjithashtu ka veprim antibakterial për shkak të përmbajtjes së acidit linolenik dhe oleik. Kontribon në rigjenerimin e lëkurës dhe ndihmon në përshpejtimin e shërimit nga mikro dëmtimet.

1 in stock

SKU: VITAE-1 Category:

Description

Balsam OlioVita®
Mbrojtja, hidratimi dhe rigjenerimi i buzëve dhe hundës falë përbërësve ekskluzivë.
Ushqen, rigjeneron dhe mbron buzët e thata dhe të plasaritura, si dhe hundën e irrituar, falë funksionit të saj rigjenerues kontribon dukshëm në lëkurë të shëndetshme.
Ekstrakti i vajit të Hippophae: hidraton dhe nxit rigjenerimin dhe mbrojtjen e buzëve dhe hundës. Veprim antibakterial për shkak të pranisë së acidit linolenik dhe oleik.
Ekstrakti i aloe verës: veprim anti-inflamator dhe antioksidant falë përbërjeve të saj fenolike. Gjithashtu ka veprim antibakterial dhe antifungal.
Acidi hialuronik: kontribon në rigjenerimin e lëkurës dhe përshpejton procesin e shërimit të mikro-plagëve. Ka një veprim të trefishtë: lubrifikon, hidraton dhe hidraton.
Ekstrakti Centella Asiatica: veprim anti-inflamator, antioksidant dhe hidratues.
Aplikojeni në buzë dhe hundë sipas nevojës.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “OLIO VITA BALM 10 ml”