SELENIUM 200 mcg Tablets x 60

1,010,00 den

Tabletat HealthAid Selenium 200 µg ndihmojnë në mbrojtjen e indeve nga dëmtimi oksidativ i shkaktuar nga radikalet e lira dhe kontribuojnë në funksionimin normal të gjëndrës tiroide dhe sistemit imunitar, duke mbajtur flokë dhe thonj të shëndetshëm dhe spermatogjenezën normale.

1 in stock

Description

Të rriturit dhe fëmijët mbi 12 vjeç përdorin një tabletë në ditë. Të rriturit mund të rrisin dozën në dy tableta çdo ditë nëse është e nevojshme. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore nëse nuk rekomandohet nga një person i kualifikuar në mënyrë të përshtatshme.

Brand

Хеалтх Еид

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SELENIUM 200 mcg Tablets x 60”