RECEPT VITAL & ENERGY Shampoo 400 ml

300,00 den

Out of stock

SKU: ILRJ-9 Category: Tags: , ,

Description

Shampoo për forcimin e flokëve SUBRINA RECEPT VITAL & ENERGETIC përmban një kompleks vitaminash B3, B5, B6, C dhe E që stimulojnë rritjen e flokëve, rikthen lagështinë e humbur, shkëlqimin dhe energjinë dhe e ushqejnë atë. Ekstrakti i trëndafilit është nj

Brand

Илирија

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “RECEPT VITAL & ENERGY Shampoo 400 ml”