Infacalm Oil Drops 30 ml

360,00 den

Përdorni: 2-3 herë në ditë pas vaktit. Mos e përdorni shishen pas 30 ditësh nëse nuk përdoret.

Out of stock

Description

Simethicone në vaj ulliri + Vitamina A, Vitaminë E, Koenzima Q. Pika Infacalm ndihmon në rastet e dhimbjeve të barkut infantile që ndodhin si rezultat i gazit. Simetikoni në vajin e ullirit përmirëson shpërndarjen e simetikonit. Përmirëson funksionin e mikroflorës së zorrëve dhe procesin e tretjes. I sigurt për përdorim tek të porsalindurit. Pika për përdorim oral, të lehta për t’u përdorur

Brand

Епсилон Хеалтх

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Infacalm Oil Drops 30 ml”