MAGNE D`ORO LIQUID x 20

400,00 den

Dozimi: 1-2 thasë në ditë

139 in stock

Description

Metabolizmi normal dhe prodhimi i energjisë
rivendosja e ekuilibrit të elektroliteve
sinteza normale e proteinave
zvogëloni ndjenjën e lodhjes dhe lodhjes
funksionin normal të muskujve, përfshirë. në rastet e ngërçeve të muskujve pas ushtrimeve
funksionimin normal të sistemit nervor
ruajtjen e funksionit normal mendor
funksionin normal të veshkave

Brand

Фортекс

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MAGNE D`ORO LIQUID x 20”