HEMEROPROTECT Cream 30 ml

370,00 den

Përdorimi:
Aplikoni kremin në vendin e lënduar, 2-4 herë në ditë, pas defekimit të mëparshëm dhe mukozës së pastruar mirë.

1 in stock

Description

Krem Për Lehtësimin Simptomatik Të Problemeve Me Hemoroide
Redukton djegien dhe kruajtjen.
Redukton ënjtjen dhe dhimbjen.
Efektet negative të terapisë topike me kortikosteroide janë zbutur. Beta glukani dhe alantoina përshpejtojnë shërimin lokal të plagëve. D-pantenoli redukton irritimin dhe përshpejton epitelizimin.

Brand

Диетфарм

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “HEMEROPROTECT Cream 30 ml”