KONDROVIT COMPLEX GEL 75 ml

320,00 den

Aplikojeni duke e fërkuar disa herë në ditë në vendin e lënduar.

2 in stock

SKU: PMED-47 Category:

Description

Karakteristikat dhe qëllimi:
Xheli Chondrovit kompleks është një kombinim unik i 8 përbërësve aktivë që ndihmojnë në dhimbjet e kyçeve dhe muskujve. Produkti përmban një kombinim të glukozaminës dhe kondroitinës me ekstrakte të kthetrave të djallit, trumzës, metilsulfonilmentit dhe vajit esencial të eukaliptit.
Prania e kondroitinës dhe glukozaminës në këtë xhel ndikon në rikuperimin më të mirë të strukturave të kyçeve, si dhe në reduktimin e gjendjeve të dhimbjeve të shkaktuara nga dështimi i kërcit dhe artriti. Metilsulfonilmenti, kamfori, kthetrat e djallit, trumza dhe vaji esencial i kanellës dhe eukaliptit ndihmojnë në uljen e inflamacionit dhe dhimbjes. I përshtatshëm për atletët me lëndime muskulore dhe dhimbje.

Brand

Фармамед

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “KONDROVIT COMPLEX GEL 75 ml”