JABOLKOVO SIRCE + C Capsules x 30

233,00 den

Out of stock

SKU: MXMDC-19 Category:

Description

Kur riparoni përdorni kapsulat Uthull molle + Vitaminë C nga MaxMedica?

Rekomandohet përdorimi i kapsulave Uthull molle + C:

Tek personat në dieta reduktuese
Për të përshpejtuar metabolizmin
Për të rregulluar nivelet e yndyrës në gjak
Për të detoksifikuar trupin
Për të reduktuar lodhjen dhe rraskapitjen
Për funksionimin normal të sistemit imunitar
Rekomandohet të merret 1 kapsulë 3 herë në ditë.

Për çfarë është menduar uthulla e mollës MaxMedica + C?

Kapsulat ndihmojnë punën e organeve të tretjes dhe detoksifikojnë trupin. Problemet vaskulare, depozitat e yndyrës, kolesteroli, vetëvlerësimi, lodhja… nëse nuk reagojmë në kohë, edhe simptomat në dukje të lehta mund të përkeqësohen dhe të çojnë në komplikime më serioze.

Uthulla e mollës + C do t’ju ndihmojë të rifitoni energjinë nëse jeni anemikë sepse zëvendëson hekurin, i cili përdoret më mirë në prani të vitaminës C dhe ul presionin e gjakut.

Përmban gjithashtu ngjyra natyrale (flavonoide) që janë antioksidantë dhe reduktojnë stresin oksidativ, që do të thotë se ju mbron nga sëmundjet kardiovaskulare dhe malinje. Uthulla e mollës është gjithashtu një djegës natyral i yndyrës dhe për këtë arsye ndihmon në rregullimin e peshës trupore.

Gama e gjerë e efekteve të uthullës së mollës në trup përfshin, ndër të tjera:

përmirësimi i punës së aparatit tretës
veprim antiseptik
stimulimi i metabolizmit
efekte pozitive në skeletin, sistemin kardiovaskular dhe imunitar
lehtësimin e simptomave të stresit dhe uljen e tensionit
Uthulla e mollës është e pasur me minerale oligominerale, veçanërisht hekur, së bashku me vitaminën C, i siguron trupit mineralet e nevojshme për funksionimin e duhur enzimo-hormonal dhe funksionimin e sistemit imunitar.

Paketimi: 30 kapsula

Brand

МаксМедика

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “JABOLKOVO SIRCE + C Capsules x 30”