PROBalans Capsules x 10

260,00 den

56 in stock

SKU: PHRMS-13 Category: Tag:

Description

PROBalans është një suplement ushqimor inovativ për tretjen dhe metabolizmin, i krijuar nga ekspertë kroatë dhe prodhuar në Kroaci.

Ai përmban një përqendrim të lartë të tre llojeve të njohura të baktereve të acidit laktik dhe një kombinim unik të përbërësve shtesë: zink, vitaminë B6, apigenin dhe ekstrakt mente për veprim edhe më efektiv.

Rekomandohet për terapi me antibiotikë, stres, dietë të dobët, udhëtime dhe ekuilibër të prishur të mikroflorës së zorrëve.

Brand

ФармаС

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “PROBalans Capsules x 10”