ISLA MEDIC Voice Lozenges x 20

430,00 den

Udhëzime për përdorim: Isla Medic Voice e destinuar për të rritur dhe fëmijë mbi 6 vjeç për përdorim në sëmundjet që lidhen me dhimbjet e fytit dhe ftohjet, duke përfshirë ngjirjen e zërit, gërvishtjet në fyt, si dhe me gojë të thatë dhe acarim të kordave vokale.

Out of stock

SKU: ENGLHRD-6 Category: Tags: , ,

Description

Pastile me shije qershie të destinuara për përdorim në rast të acarimit të mukozës së fytit. Pajisja mjekësore Isla Medic Voice përmban një ekstrakt të likenit islandez (Icelandic Lungwort), i cili krijon një shtresë mbrojtëse në mukozën e fytit dhe gojës. Qetëson irritimet dhe hidraton mukozën. Përveç kësaj, ky ekstrakt stimulon pështymë, duke përshpejtuar kështu rigjenerimin e mukozës së irrituar, duke reduktuar dhimbjen, thatësinë, ndjenjën e kruarjes së fytit, ngjirjen e zërit dhe vështirësinë në gëlltitje. Përgatitja përmban gjithashtu një kompleks hidrogeli me çamçakëz karbomer dhe xanthan, si dhe acid hialuronik. Vetitë e tyre unike i sigurojnë mukozës së gojës dhe fytit mbrojtje dhe hidratim shtesë.

Brand

Енгелхард

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ISLA MEDIC Voice Lozenges x 20”