ISLA MEDIC Acute Citrus & Honey Lozenges x 20

430,00 den

Udhëzime për përdorim: Të rriturit dhe fëmijët nga 6 vjeç, përdorni 1 pastile Isla medic të shpërndahet ngadalë në gojë deri në 6 herë në ditë sipas nevojës. Ndiqni udhëzimet për përdorim.

Out of stock

SKU: ENGLHRD-5 Category: Tags: , ,

Description

Pastillat Isla Medic Acute Citrus & Honey ndihmojnë ftohjet tipike dhe dhimbjet e fytit si dhe fytin e irrituar. Janë ideale për irritimin e kordave vokale dhe për tharjen e mukozave. Ka një përbërje të specializuar me myk islandez, kompleks hidrogeli dhe acid hialuronik.

Brand

Енгелхард

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ISLA MEDIC Acute Citrus & Honey Lozenges x 20”